ul. Felińskiego 15 ; 01-513 Warszawa ; (22) 839-48-13 ; www.jedynka.org ; jedynka@jedynka.org
Nauczyciele

 

GRONO PEDAGOGICZNE


JĘZYK POLSKI

Joanna Chorąży

Justyna Filipekwychowawca klasy III D

Katarzyna Gembska - wychowawca klasy III A

Magdalena Sokulska-Fojucik wychowawca klasy I D

Magdalena Stokowska

Bogumiła Walczak 

Małgorzata Wilde  

Anna Zacharczyk 

 

WIEDZA O KULTURZE 

Magdalena Stokowska

 

JĘZYK ANGIELSKI

Agnieszka Buczyńska

Agata Galas

Katarzyna Głasek 

Marta Kolczyńska-Filipowicz 

Renata Krawczykowska - wychowawca klasy II B

Agnieszka Kubit

Iwona Mikucka

Robert Wilczyński

Michał Świderski - wychowawca klasy IC

 

 

JĘZYK FRANCUSKI

Katarzyna Gutowska

Renata Sabak - wychowawca klasy III C


JĘZYK HISZPAŃSKI

Agata Galas

Katarzyna Głasek

Karlos Munar Ernandes

Renata Sabak


JĘZYK NIEMIECKI 

Anna Darzyńska

Katarzyna Mikołajczyk


JĘZYK ROSYJSKI

Polina Borowska

Justyna Janusz  


HISTORIA / HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

Dorota Jarosz-Dobieszewska  

Jolanta Karpowicz - wychowawca klasy III E

Rafał Kowalik- wychowawca klasy IIG

Aneta Morantowicz-Żak - wychowawca klasy III G

Edyta Rusak wychowawca klasy I G

 

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Dorota Jarosz-Dobieszewska 

Jolanta Karpowicz

Rafał Kowalik

Aneta Morantowicz-Żak

Edyta Rusak

Andrzej Jan Wyrozembski

 

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 

Dorota Jarosz-Dobieszewska

Marta Kowalczyk -wychowawca klasy II A


MATEMATYKA

Iwona Biernacka

Anna Grabowska

Tomasz Fatyga

Jarosław Kanderski - wychowawca klasy III B

Julia Konieczna - wychowawca klasy II F

Beata Kowalczyk-Kozłowska  

Dorota Sobańska wychowawca klasy I B

Irena Wiklik

Andrzej Jan Wyrozembski

 

FIZYKA

dr Maria Rożko-Makowska

Władysław Krikotin

 

CHEMIA

Anna Wróblewska-Lech - wychowawca klasy III i

Anna Zachwieja - wychowawca klasy III F

Agnieszka Szelenberg


CHEMIA DOŚWIADCZALNA

Anna Wróblewska-Lech

Anna Zachwieja


BIOLOGIA

Anna Kaliszewska

Anna Wróblewska-Lech


PRZYRODA

Anna Kaliszewska

Anna Zachwieja

Agnieszka Szelenberg 

dr Agata Markowska 


GEOGRAFIA

Kamil Kawęcki

 dr Agata Markowska

 

INFORMATYKA

Danuta Magdzik-Sadura - doradca metodyczny m.st.Warszawy

Tomasz Fatyga


WYCHOWANIE FIZYCZNE

Bożena Chlewicka wychowawca klasy I F

Tadeusz Czosnecki

Piotr Kaczmarczyk - wychowawca klasy II E

Krystyna Pazio - wychowawca klasy III H

Danuta Rumińska

Alicja Wójcickawychowawca klasy I A

Kamil Żewłakow - trener LA


EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Ewa Jaworska

Rafał Kowalik


RELIGIA

 


ETYKA

Przemysław Fill

 

FILOZOFIA

Przemysław Fill

 

BIBLIOTEKA 

Karolina Zawadzka

Mariola Hamerszmit

 

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Olga Janowska

Katarzyna Kretkiewicz  

Michał Matraszek wychowawca klasy II D

Edyta Ratajczak

Jolanta Woźniakwychowawca klasy II H

Aleksandra Księżny

 

 

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

Justyna Filipek - wychowawca klasy III D

Maciej Gostomski

Joanna Ingling

Ewa Jaworska

Magadalena Sokulska-Fojucik 

Katarzyna Świątek 


Godziny pracy pielęgniarki
W nagłych przypadkach pomocy przedmedycznej udzielają:
Czosnecki Tadeusz
Kaczmarczyk Piotr
Pazio Krystyna
Wójcicka Alicja

POMOC MEDYCZNA

PIELĘGNIARKA - Małgorzata Iwanowska


W nagłych przypadkach pomocy przedmedycznej udzielają:

Tadeusz Czosnecki

Piotr Kaczmarczyk

Krystyna Pazio

Alicja Wójcicka

Anna Zachwieja

oraz pełnoletni uczniowie, po ukończeniu kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

 

 

 

 




 

Niniejsza witryna korzysta z plików cookies.
Poniżej znajdują się informacje szczegółowe: Ciasteczka (ang. cookies) - to niewielkie informacje tekstowe, wysyłane przez serwer WWW
i zapisywane po stronie użytkownika (na twardym dysku, miejsce zapisu ustalane jest przez przeglądarkę internetową).
Parametry ciasteczek pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył.
Komputer będzie udostępniał informacje zawarte w „cookies” wyłącznie stronie internetowej, z której one pochodzą.
Ciasteczka maj na celu umożliwenie zapamiętanie przez serwer poszczególnych informacji o sesji połączenia internetowego.
Gości: 294440
© 2010 Jedynka.org